Urząd Gminy Stoszowice | Tel.: 74 816 45 10 e-mail: gmina@stoszowice.pl
Uwaga:
Witamy na nowej stronie internetowej, wszelkie uwagi i błędy można zgłaszać na adres admin@stoszowice.pl || Pamiętaj o możliwości korzystania z MOBILNEGO SYSTEMU INFORMACJI
Dzisiaj jest: niedziela, 19 listopada 2017. Imieniny: Seweryny, Maksyma, Salomei

GMINA STOSZOWICE

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

POLECAMY

BIULETYN INFORMACYJNY

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ

Stanowiska

Władze Gminy:

Wójt Gminy
Paweł Gancarz
tel. 74 816 45 19
e-mail: wojt@stoszowice.pl

Skarbnik Gminy    
Katarzyna Cichoń
tel. 74 816 45 15
e-mail: skarbnik@stoszowice.pl

Sekretarz Gminy
Iwona Aibin    
tel. 74 816 45 11
e-mail: sekretarz@stoszowice.pl


Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich:

Sekretarz Gminy
Iwona Aibin  
tel. 74 816 45 11
e-mail: sekretarz@stoszowice.pl

Sekretariat:
Ewelina Haber
tel. 74 816 45 10
e-mail: gmina@stoszowice.pl

Inspektor ds. obywatelskich i obsługi Rady Gminy
Jolanta Borgula   
tel. 74 816 45 13
e-mail: obywatel@stoszowice.pl

Młodszy referent ds. obywatelskich i działalności gospodarczej

Malwina Rogólska    
tel. 74 816 45 33
e-mail: dg@stoszowice.pl

Młodszy referent ds. promocji i kultury
Małgorzata Kucharska
tel. 74 816 45 38

e-mail: promocja@stoszowice.pl


Referat Planowania i Finansów:

Skarbnik Gminy
Katarzyna Cichoń    
tel. 74 816 45 15
e-mail: skarbnik@stoszowice.pl

Główny Księgowy
Agnieszka Benedyk
tel. 74 816 45 21
e-mail: agnieszka@stoszowice.pl

Inspektor ds. kadr i księgowości
Anna Krzeszowiec
tel. 74 816 45 26
e-mail: anna.krzeszowiec@stoszowice.pl

Młodszy referent ds. księgowości budżetowej
Alicja Kaczmarska     
tel. 74 816 45 34
e-mial: alicja@stoszowice.pl

Podinspektor ds. księgowości budżetowej
Aneta Wolan-Tomczyk          
tel. 74 81-64 - 534    
e-mail: aneta.wolan@stoszowice.pl

Specjalista ds. wymiaru podatków i opłat
Małgorzata Korman
tel. 74 816 45 29
e-mail: malgorzata.korman@stoszowice.pl

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat
Renata Szmigiel
tel. 74 816 45 28
e-mail: podatki@stoszowice.pl

Młodszy referent ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych
Jolanta Jasiczek
tel. 74 816 45 18
e-mail: jolanta@stoszowice.pl



Referat Rozwoju:

Kierownik Referatu Rozwoju
Małgorzata Chmiel
tel. 74 816 45 30
e-mail: malgorzata.chmiel@stoszowice.pl

   
Podinspektor ds. geodezji i gospodarki gruntami
Leokadia Zając
tel. 74 816 45 20
e-mail: leokadia.zajac@stoszowice.pl

Inspektor ds. geodezji i gospodarki gruntami
Elżbieta Piątek
tel. 74 816 45 17
e-mail: elzbieta.piatek@stoszowice.pl

Inspektor ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska
Lucyna Borgula
tel. 74 816 45 32
e-mail: lucyna.borgula@stoszowice.pl

Referent ds. budownictwa i zamówień publicznych
Dominika Minta
tel. 74 816 45 23
e-mail:budownictwo@stoszowice.pl

    
Młodszy referent ds. budownictwa i gospodarki przestrzennej
Anna Baryluk
tel. 74 816 45 22
e-mail: anna.baryluk@stoszowice.pl 

Podinspektor ds. budownictwa i gospodarki przestrzennej
Anna Badecka
tel. 74 816 45 22
e-mail: a.badecka@stoszowice.pl


 


Biuletyn Informacji Publicznej
bulletin
Dofinansowanie na wymianę starego pieca na nowy
bulletin
Lokalny Program Rewitalizacji
bulletin
Przedsiębiorcy
bulletin
Droga Gminna Srebrna Góra
bulletin
Prezentacja Projektów AGROREG SA
bulletin
Projekty Unijne
bulletin
Informacje dotyczące wywozu i selekcji nieczystości stałych
bulletin
Zbiórka selektywna - podział
bulletin
Instrukcja ARGO
bulletin
"Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków (PBOŚ) II w Gminie Stoszowice"
bulletin
​GMINNY OŚRODEK KULTURY
bulletin
System informacji gminnej
bulletin
ePUAP
bulletin
Poprzednia wersja strony
bulletin
Usuwanie wyrobów zawierających azbest w Gminie Stoszowice 2017
bulletin
Biuletyn Informacyjny
Sowiogórskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze
Infanterie - Regiment von Alvensleben (No. 33) Srebrna Góra
Czytaj więcej
Do góry strony