Urząd Gminy Stoszowice | Tel.: 74 816 45 10 e-mail: gmina@stoszowice.pl
Uwaga:
Dzisiaj jest: środa, 21 października 2020. Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

GMINA STOSZOWICE

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

POLECAMY

BIULETYN INFORMACYJNY

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ

Kamery na żywo

Stacje pogodowe

Obrady Rady Gminy

Stanowiska

Władze Gminy:

Wójt Gminy
Paweł Gancarz
tel. 74 816 45 19
e-mail: wojt@stoszowice.pl

Skarbnik Gminy    
Katarzyna Cichoń
tel. 74 816 45 15
e-mail: skarbnik@stoszowice.pl

Sekretarz Gminy
Robert Sarna
tel. 74 816 45 11
e-mail: sekretarz@stoszowice.pl


Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich:

Sekretarz Gminy
Robert Sarna   
tel. 74 816 45 11
e-mail: sekretarz@stoszowice.pl

 

Sekretariat:
Ewelina Haber
tel. 74 816 45 10
e-mail: gmina@stoszowice.pl

Inspektor ds. obywatelskich i obsługi Rady Gminy
Jolanta Borgula   
tel. 74 816 45 13
e-mail: obywatel@stoszowice.pl

Inspektor ds. kadr i płac
Anna Krzeszowiec
tel. 74 816 45 26
e-mail: anna.krzeszowiec@stoszowice.pl

Młodszy referent ds. obywatelskich i działalności gospodarczej

Malwina Rogólska    
tel. 74 816 45 33
e-mail: dg@stoszowice.pl

Informatyk Urzędu

Jakub Urbaś    
tel. 74 816 45 14
e-mail: info@stoszowice.pl

Pomoc administracyjna

Alicja Wolan    
tel. 74 816 45 33
e-mail: alicja@stoszowice.pl


Referat Planowania i Finansów:

Skarbnik Gminy
Katarzyna Cichoń    
tel. 74 816 45 15
e-mail: skarbnik@stoszowice.pl

Główny Księgowy
Agnieszka Benedyk
tel. 74 816 45 21
e-mail: agnieszka@stoszowice.pl

Młodszy referent ds. promocji i kultury
Małgorzata Kucharska
tel. 74 816 45 38

e-mail: promocja@stoszowice.pl


Podinspektor ds. księgowości budżetowej
Aneta Wolan-Tomczyk          
tel. 74 81-64 - 570    
e-mail: aneta.wolan@stoszowice.pl

Specjalista ds. wymiaru podatków i opłat
Małgorzata Korman
tel. 74 816 45 29
e-mail: malgorzata.korman@stoszowice.pl

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat
Renata Szmigiel
tel. 74 816 45 28
e-mail: podatki@stoszowice.pl

Młodszy referent ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych
Jolanta Jasiczek
tel. 74 816 45 18
e-mail: jolanta@stoszowice.pl


 

Referat Rozwoju:

Kierownik Referatu Rozwoju
Małgorzata Chmiel
tel. 74 816 45 30
e-mail: malgorzata.chmiel@stoszowice.pl

   
Podinspektor ds. geodezji i gospodarki gruntami

Anna Baryluk
tel.
74 816 45 20

e-mail: anna.baryluk@stoszowice.pl

Inspektor ds. geodezji i gospodarki gruntami
Elżbieta Piątek
tel. 74 816 45 17
e-mail: elzbieta.piatek@stoszowice.pl

Pracownik ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska
Lucyna Borgula
tel. 74 816 45 32
e-mail: lucyna.borgula@stoszowice.pl

Podinspektor ds. budownictwa i gospodarki przestrzennej
Anna Badecka
tel. 74 816 45 22
e-mail: a.badecka@stoszowice.pl 

Inspektor ds. budownictwa i zamówień publicznych

Ewelina Paszkowska
tel. 74 816 45 23
e-mail:budownictwo@stoszowice.pl

    
Pomoc administracyjna
Magdalena Ostaszewska
tel. 74 816 45 37
e-mail: m.ostaszewska@stoszowice.pl 



Klauzula informacyjna
bulletin
Biuletyn Informacji Publicznej
bulletin
Powszechny Spis Rolny
bulletin
Dofinansowanie na wymianę starego pieca na nowy
bulletin
Wybory Prezydenckie 2020
bulletin
Lokalny Program Rewitalizacji
bulletin
Przedsiębiorcy
bulletin
Droga Gminna Srebrna Góra
bulletin
Projekty Unijne
bulletin
Prezentacja Projektów AGROREG SA
bulletin
"Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków (PBOŚ) II w Gminie Stoszowice"
bulletin
Informacje dotyczące wywozu i selekcji nieczystości stałych
bulletin
Aleja Czereśniowa - Zielona Akcja
bulletin
Zbiórka selektywna - podział
bulletin
Instrukcja ARGO
bulletin
​GMINNY OŚRODEK KULTURY
bulletin
System informacji gminnej
bulletin
Sesje Rady Gminy Online
bulletin
ePUAP
bulletin
Poprzednia wersja strony
bulletin
Usuwanie wyrobów zawierających azbest w Gminie Stoszowice
bulletin
DFR
bulletin
Biuletyn Informacyjny
Sowiogórskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze
Infanterie - Regiment von Alvensleben (No. 33) Srebrna Góra
Czytaj więcej
Do góry strony