Urząd Gminy Stoszowice | Tel.: 74 816 45 10 e-mail: gmina@stoszowice.pl
Uwaga:
Witamy na nowej stronie internetowej, wszelkie uwagi i błędy można zgłaszać na adres admin@stoszowice.pl || Pamiętaj o możliwości korzystania z MOBILNEGO SYSTEMU INFORMACJI
Dzisiaj jest: niedziela, 15 lipca 2018. Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida

GMINA STOSZOWICE

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

POLECAMY

BIULETYN INFORMACYJNY

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ

TOWNHILL- Rowerowe szaleństwo już po raz trzeci w Srebrnej Górze
2017-07-13 14:44:01

Widowiskowa impreza TownHill znów zagości w Srebrnej Górze. Miłośnicy dwóch kółek będą walczyć o jak najlepsze czasy, pokonując ekstremalnie trudną trasę.

Wydarzenie zostało zaplanowane 29 lipca niemalże w centrum miejscowości. Odbędzie się tam emocjonujący zjazd po niespełna 1500 metrowej trasie. Zawodnicy na tym odcinku będą musieli m.in. zjechać rowerem po schodach przy kościele czy spędzić kilka sekund w powietrzu, pokonując w tym czasie hopkę, wzbudzającą najwięcej emocji. Zwycięzcą zostanie ten, który przemierzy trasę w najkrótszym czasie.

W imprezie może wziąć udział każdy. Zawody będą odbywać się w czterech kategoriach: junior + kobiety, full + hardtail, masters oraz yeti. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę podpisaną przez prawnych opiekunów. Aby startować w TownHill, należy uiścić opłatę startową. Dla juniorów i kobiet wynosi 30 zł, natomiast dla pozostałych 40 zł przy rejestracji on-line. Dla osób zapisujących się w biurze zawodów kwoty wyniosą odpowiednio 40 i 50 zł. 

Biuro będzie się znajdować w centrum Srebrnej Góry, przy przystanku PKS i będzie czynne od godziny 12 do godz. 14:30. - Dwie godziny przed wyścigiem udostępnimy uczestnikom zamkniętą trasę i będą mogli spokojnie zapoznać się z jej charakterem - informują organizatorzy. Start zawodów zaplanowano 29 lipca o godz. 15. Wyścig odbędzie się na jednej trasie i składać będzie się z dwóch przejazdów. Do klasyfikacji będzie brany lepszy czas.

W tamtym roku na starcie stanęło 41 zawodników w tym dwie kobiety. Zwycięzcą w kategorii OPEN okazał się Konrad Zamojski z Lądka-Zdroju. Za nim uplasował się Radosław Zając z Gorzanowa, a na najniższym stopniu podium stanął Damian Placek z Kamieńca Ząbkowickiego. Wśród juniorów wygrał Mateusz Kasperek z Krakowa przed Dawidem Sową i Damianem Dąbskim.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Entuzjastów Rozwoju Bystrzycy Kłodzkiej przy współpracy z gminą Stoszowice oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekareacji w Srebrnej Górze. 

Serdecznie zapraszamy wszystich chętnych do wzięcia udziału w zawodach, a także do kibicownia :-)


Biuletyn Informacji Publicznej
bulletin
Klauzula informacyjna
bulletin
Dofinansowanie na wymianę starego pieca na nowy
bulletin
Lokalny Program Rewitalizacji
bulletin
Przedsiębiorcy
bulletin
Droga Gminna Srebrna Góra
bulletin
Prezentacja Projektów AGROREG SA
bulletin
Projekty Unijne
bulletin
Informacje dotyczące wywozu i selekcji nieczystości stałych
bulletin
Zbiórka selektywna - podział
bulletin
"Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków (PBOŚ) II w Gminie Stoszowice"
bulletin
Instrukcja ARGO
bulletin
​GMINNY OŚRODEK KULTURY
bulletin
System informacji gminnej
bulletin
ePUAP
bulletin
Poprzednia wersja strony
bulletin
Aleja Czereśniowa - Zielona Akcja
bulletin
Usuwanie wyrobów zawierających azbest w Gminie Stoszowice 2017
bulletin
Biuletyn Informacyjny
Sowiogórskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze
Infanterie - Regiment von Alvensleben (No. 33) Srebrna Góra
Czytaj więcej
Do góry strony